LD031A121GAB2A on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
120 pF ±2% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
LD031A121GAB2A
DigiKeyn tuotenumero
478-LD031A121GAB2ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD031A121GAB2A
Kuvaus
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LD031A121GAB2A -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)