KGP55MR72E475MS2J
DigiKeyn tuotenumero
478-KGP55MR72E475MS2JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGP55MR72E475MS2JCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGP55MR72E475MS2JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGP55MR72E475MS2J
Kuvaus
2220, X7R, 250V, 4700NF, 20%, 2
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±20% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu)
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,197" lev. (6,00mm x 5,00mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,274" (6,95mm)