KGP55HR72J224KS1J
DigiKeyn tuotenumero
478-KGP55HR72J224KS1JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGP55HR72J224KS1JCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGP55HR72J224KS1JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGP55HR72J224KS1J
Kuvaus
2220, X7R, 630V, 220NF, 10%, 1
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.22 µF ±10% 630V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu), Korkeajännite
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,197" lev. (6,00mm x 5,00mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,134" (3,40mm)