KGP43TR72A106MS2J
DigiKeyn tuotenumero
478-KGP43TR72A106MS2JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGP43TR72A106MS2JCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGP43TR72A106MS2JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGP43TR72A106MS2J
Kuvaus
1812, X7R, 100V, 10UF, 20%, 2 CH
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL (pinottu)
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Pinottu SMD, 2 J-johtoa
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,189" pit. x 0,126" lev. (4,80mm x 3,20mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,250" (6,35mm)