KGM32ER72A224KU
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM32ER72A224KUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM32ER72A224KUCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM32ER72A224KUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM32ER72A224KU
Kuvaus
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.22 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KGM32ER72A224KU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,130" pit. x 0,098" lev. (3,30mm x 2,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)