KGM31BCG1H222FT
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM31BCG1H222FTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM31BCG1H222FTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM31BCG1H222FTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM31BCG1H222FT
Kuvaus
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
Tarkka kuvaus
2200 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
KGM31BCG1H222FT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,94mm)