KGM21NR71H683JT
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM21NR71H683JTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM21NR71H683JTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM21NR71H683JTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM21NR71H683JT
Kuvaus
CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
Tarkka kuvaus
0.068 µF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
KGM21NR71H683JT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,01mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)