KGM21BCG2A681KT
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM21BCG2A681KTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM21BCG2A681KTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM21BCG2A681KTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM21BCG2A681KT
Kuvaus
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
Tarkka kuvaus
680 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
KGM21BCG2A681KT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,01mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,037" (0,94mm)