KGM21AR72D103KU
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM21AR72D103KUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM21AR72D103KUCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM21AR72D103KUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM21AR72D103KU
Kuvaus
CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KGM21AR72D103KU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,01mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)