KGM15AR72A222JT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | KGM15AR72A222JT |
Kuvaus | CAP CER 2200PF 100V X7R 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2200 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | KGM15AR72A222JT -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm) |
Toleranssi ±5% | Paksuus (maks.) 0,035" (0,90mm) |