KGM15AR72A222JT
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM15AR72A222JTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM15AR72A222JTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM15AR72A222JTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM15AR72A222JT
Kuvaus
CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
KGM15AR72A222JT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)