KGM15AR71H123JT
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM15AR71H123JTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM15AR71H123JTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM15AR71H123JTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM15AR71H123JT
Kuvaus
CAP CER 0.012UF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.012 µF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
KGM15AR71H123JT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)