KGM15AR71H103KT
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM15AR71H103KTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM15AR71H103KTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM15AR71H103KTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM15AR71H103KT
Kuvaus
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
KGM15AR71H103KT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)