KGM15AR71C473KT
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM15AR71C473KTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGM15AR71C473KTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGM15AR71C473KTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM15AR71C473KT
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603
Tarkka kuvaus
0.047 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
KGM15AR71C473KT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)