KGM05ACG1H101KH | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | KGM05ACG1H101KH |
Kuvaus | CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | KGM05ACG1H101KH -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Toleranssi ±10% | Paksuus (maks.) 0,022" (0,55mm) |