KC2016Z27.0000C15XXK
DigiKeyn tuotenumero
478-KC2016Z27.0000C15XXKTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KC2016Z27.0000C15XXKCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KC2016Z27.0000C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KC2016Z27.0000C15XXK
Kuvaus
CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,71V – 3,63V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KC2016Z27.0000C15XXK -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,71V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±30ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
7,3mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)