KC2016K2.04800C1GE00
DigiKeyn tuotenumero
478-KC2016K2.04800C1GE00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KC2016K2.04800C1GE00CT-ND - Cut Tape (CT)
478-KC2016K2.04800C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KC2016K2.04800C1GE00
Kuvaus
XTAL OSC XO 2.0480MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.048 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,6V – 3,63V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,6V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
6mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)