KAS21BR72A222JM
DigiKeyn tuotenumero
478-KAS21BR72A222JMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KAS21BR72A222JMCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAS21BR72A222JMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KAS21BR72A222JM
Kuvaus
CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KAS21BR72A222JM -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,01mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,037" (0,94mm)