KAM15ACG2A331KT
DigiKeyn tuotenumero
478-KAM15ACG2A331KTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KAM15ACG2A331KTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAM15ACG2A331KTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KAM15ACG2A331KT
Kuvaus
CAP CER 330PF 100V NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KAM15ACG2A331KT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)