FE52GF8Q0107KB
DigiKeyn tuotenumero
478-FE52GF8Q0107KB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FE52GF8Q0107KB
Kuvaus
FILM CAPACITORS 600V 100UF 10% E
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF Kalvokondensaattorit 600V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen - 4 johtoa
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
2,264" pit. x 1,378" lev. (57,50mm x 35,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,394" (60,80mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
2,067" (52,50mm)
Jänniteluokitus – DC
600V
Sovellukset
DC Link, DC-suodatus
Dielektrinen materiaali
Ominaisuudet
Matala ESR
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3 mOhms