F971A107MCC
DigiKeyn tuotenumero
478-11214-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F971A107MCC
Kuvaus
CAP TANT 100UF 20% 10V 2312
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 10 V 2312 (6032 metrinen) 700mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
F971A107MCC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Pakkaus / kotelo
2312 (6032 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,126" lev. (6,00mm x 3,20mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,106" (2,70mm)
Kapasitanssi
Valmistajan kokokoodi
C
Toleranssi
±20%
Luokitukset
AEC-Q200
Jännite – nimellinen
10 V
Ominaisuudet
Autoteollisuus, Erittäin luotettava
Tyyppi
Valettu
Luokka
Autoteollisuus
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
700mOhm @ 100kHz