DT1610SB32768B0HPWAA
DigiKeyn tuotenumero
478-DT1610SB32768B0HPWAATR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-DT1610SB32768B0HPWAACT-ND - Cut Tape (CT)
478-DT1610SB32768B0HPWAADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DT1610SB32768B0HPWAA
Kuvaus
1.6MM X 1.0MM TUNING FORK 32.768
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 6pF 80 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (1,6x1)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,039" lev. (1,60mm x 1,00mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)
Kuormakapasitanssi
6pF