CKR06BX105KRVTR2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 475
Varastossa: 76
KEMET
KEMET
Varastossa: 75
Tuotteen CKR06BX105KRVTR2 kuvaa ei ole saatavana
CKR06BX105KRVTR2
DigiKeyn tuotenumero
478-CKR06BX105KRVTR2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CKR06BX105KRVTR2
Kuvaus
CAP CER RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit BX Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
CKR06BX105KRVTR2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Vikataajuus
R (0,01%)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,290" pit. x 0,090" lev. (7,37mm x 2,29mm)
Toleranssi
±10%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)