CDR33BX104AKUM\500
DigiKeyn tuotenumero
478-CDR33BX104AKUM\500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDR33BX104AKUM\500
Kuvaus
CAP CER 100000PF 50V 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit BX 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDR33BX104AKUM\500 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Vikataajuus
M (1%)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,059" (1,50mm)