CB182G0105JBC
DigiKeyn tuotenumero
478-7489-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-7489-1-ND - Cut Tape (CT)
478-7489-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB182G0105JBC
Kuvaus
CAP FILM 1UF 5% 250VDC 6054
Valmistajan vakio toimitusaika
38 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF Kalvokondensaattorit 160V 250V Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET), Metallisoitu - pinottu 6054 (153137 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CB182G0105JBC -mallit
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,602" pit. x 0,539" lev. (15,30mm x 13,70mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±5%
Terminointi
Juotosanturat
Jänniteluokitus – AC
160V
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Jänniteluokitus – DC
250V