CB052E0105KBC
DigiKeyn tuotenumero
478-11602-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-11602-1-ND - Cut Tape (CT)
478-11602-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB052E0105KBC
Kuvaus
CAP FILM 1UF 10% 100VDC SMD
Tarkka kuvaus
1 µF Kalvokondensaattorit 63V 100V Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET), Metallisoitu - pinottu Epästandardi SMD
EDA/CAD-mallit
CB052E0105KBC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,240" lev. (7,20mm x 6,10mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,224" (5,70mm)
Toleranssi
±10%
Terminointi
Juotosanturat
Jänniteluokitus – AC
63V
Jänniteluokitus – DC
100V