CB027D0473JBA
DigiKeyn tuotenumero
478-11599-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-11599-1-ND - Cut Tape (CT)
478-11599-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB027D0473JBA
Kuvaus
CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC 1210
Tarkka kuvaus
0.047 µF Kalvokondensaattorit 40V 63V Polyesteri, Polyeteeninaftalaatti (PEN), Metallisoitu - pinottu 1210 (3225 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CB027D0473JBA -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,130" pit. x 0,098" lev. (3,30mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Toleranssi
±5%
Terminointi
Juotosanturat
Jänniteluokitus – AC
40V
Jänniteluokitus – DC
63V