CB017E0103JBA
DigiKeyn tuotenumero
478-13090-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-13090-1-ND - Cut Tape (CT)
478-13090-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB017E0103JBA
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 5% 100VDC 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
38 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Kalvokondensaattorit 63V 100V Polyesteri, Polyeteeninaftalaatti (PEN), Metallisoitu - pinottu 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CB017E0103JBA -mallit
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,130" pit. x 0,063" lev. (3,30mm x 1,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,045" (1,15mm)
Toleranssi
±5%
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Jänniteluokitus – AC
63V
Ominaisuudet
Matala ESR, Matala ESL
Jänniteluokitus – DC
100V