APD0811221M035R
DigiKeyn tuotenumero
478-APD0811221M035RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-APD0811221M035RCT-ND - Cut Tape (CT)
478-APD0811221M035RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APD0811221M035R
Kuvaus
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 27mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
KYOCERA AVX
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
125 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.5 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
220 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
27mOhm