ACM13-04LB200SAR00
DigiKeyn tuotenumero
478-ACM13-04LB200SAR00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACM13-04LB200SAR00
Kuvaus
COAX CABLE 1.13MM, 200MM, RP-SMA
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano RP-SMA / I-PEX MHF4L 1,13mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 7,874" (200,00mm)
Pituus
7,874" (200,00mm)
Kaapelin tyyppi
1,13mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Taajuus - maks.
6 GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C