ACM13-04LB050SAR00
DigiKeyn tuotenumero
478-ACM13-04LB050SAR00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACM13-04LB050SAR00
Kuvaus
COAX CABLE 1.13MM, 50MM, RP-SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano RP-SMA / I-PEX MHF4L 1,13mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 1,969" (50,00mm)
Kategoria
2. liitin
I-PEX MHF4L -urosliitin, suorakulma
Valmistaja
KYOCERA AVX
2. kontaktin sukupuoli
Naaras
Pakkaustapa
Pussi
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
1,969" (50,00mm)
Tyyppi
RP-SMA / I-PEX MHF4L
Kaapelin tyyppi
1,13mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
1. liitin
RP-SMA-jakki
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Taajuus - maks.
6 GHz
1. liittimen asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Väri
Musta
1. liittimen kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C