9001815F0-AA10L0100
DigiKeyn tuotenumero
478-9001815F0-AA10L0100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
9001815F0-AA10L0100
Kuvaus
5G/4G FPC ANTENNA, GROUND INDEPE
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
788,5MHz, 2,052GHz, 3,6GHz, 5,5GHz IoT, LoRa, LPWA, LTE, M2M, Sigfox Litteä kytkentä RF-antennit 617MHz – 960MHz, 1,415GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 5,15GHz – 5,85GHz 1,5dBi, 4,65dBi, 3,84dBi, 4,81dBi U.FL Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
4
Valmistaja
KYOCERA AVX
VSWR
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
1,5dBi, 4,65dBi, 3,84dBi, 4,81dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
2 W
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin, Yleinen ISM
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
Taajuusryhmä
Laajakaista
Terminointi
U.FL
Taajuus (keskikohta/kaista)
788,5MHz, 2,052GHz, 3,6GHz, 5,5GHz
Asennustyyppi
Liima
Taajuusalue
617MHz – 960MHz, 1,415GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 5,15GHz – 5,85GHz
Korkeus (maks.)
0,008" (0,20mm)