600S101KT250XT4K
DigiKeyn tuotenumero
478-600S101KT250XT4KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-600S101KT250XT4KCT-ND - Cut Tape (CT)
478-600S101KT250XT4KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
600S101KT250XT4K
Kuvaus
CAP CER 100PF 250V NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF ±10% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
600S101KT250XT4K -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö, Erittäin matala ESR
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,89mm)