100C100JT2500XT
DigiKeyn tuotenumero
478-100C100JT2500XTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-100C100JT2500XTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-100C100JT2500XTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
100C100JT2500XT
Kuvaus
100 SERIES, PORCELAIN DIELECTRIC
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 pF ±5% 2500V (2,5kV) Keraamiset kondensaattorit P90 2325 (5864 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö, Matala ESL
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
2325 (5864 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,230" pit. x 0,250" lev. (5,84mm x 6,35mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,145" (3,68mm)