08055C104K4Z4A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 08055C104K4Z4A |
Kuvaus | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0.1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 08055C104K4Z4A -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Ominaisuudet Pehmeä terminointi |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,049" lev. (2,01mm x 1,25mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,037" (0,94mm) |