0603YC104KAZ2A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 0603YC104KAZ2A |
Kuvaus | CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0.1 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 0603YC104KAZ2A -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Ominaisuudet Pehmeä terminointi |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Toleranssi ±10% | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,035" (0,90mm) |