06035J2R2BBTTR
DigiKeyn tuotenumero
478-2814-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-2814-1-ND - Cut Tape (CT)
478-2814-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
06035J2R2BBTTR
Kuvaus
CAP THIN FILM 2.2PF 50V 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 pF Ohutkalvokondensaattorit 50 V 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
06035J2R2BBTTR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite – nimellinen
50 V
Valmistaja
KYOCERA AVX
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
RF, Korkea Q, Matala häviö
Kapasitanssi
2.2 pF
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Toleranssi
±0,1pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,029" (0,73mm)