06035C222KAZ2A
DigiKeyn tuotenumero
478-KGF15AR71H222KTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KGF15AR71H222KTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KGF15AR71H222KTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
06035C222KAZ2A
Kuvaus
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Tarkka kuvaus
2200 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
06035C222KAZ2A -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)