06035C104K4T4A
DigiKeyn tuotenumero
478-KAM15AR71H104KMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KAM15AR71H104KMCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAM15AR71H104KMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
06035C104K4T4A
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
06035C104K4T4A -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)