04025J8R2BBSTR
DigiKeyn tuotenumero
478-04025J8R2BBSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-04025J8R2BBSTRCT-ND - Cut Tape (CT)
478-04025J8R2BBSTRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04025J8R2BBSTR
Kuvaus
CAP THIN FILM 8.2PF 50V 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.2 pF Ohutkalvokondensaattorit 50 V 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Jännite – nimellinen
50 V
Valmistaja
KYOCERA AVX
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
RF, Korkea Q, Matala häviö
Kapasitanssi
8.2 pF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Toleranssi
±0,1pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)