04023K150FBSTR
DigiKeyn tuotenumero
478-11434-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-11434-1-ND - Cut Tape (CT)
478-11434-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04023K150FBSTR
Kuvaus
CAP THIN FILM 15PF 25V 0402
Tarkka kuvaus
15 pF Ohutkalvokondensaattorit 25 V 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Jännite – nimellinen
25 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kapasitanssi
15 pF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Toleranssi
±1%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)