04023J1R2ABSTR
DigiKeyn tuotenumero
478-4402-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-4402-1-ND - Cut Tape (CT)
478-4402-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04023J1R2ABSTR
Kuvaus
CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0402
Tarkka kuvaus
1.2 pF Ohutkalvokondensaattorit 25 V 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
04023J1R2ABSTR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite – nimellinen
25 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kapasitanssi
1.2 pF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Toleranssi
±0,05pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)