04023J0R5ABSTR
DigiKeyn tuotenumero
478-11429-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-11429-1-ND - Cut Tape (CT)
478-11429-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04023J0R5ABSTR
Kuvaus
CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402
Tarkka kuvaus
0.5 pF Ohutkalvokondensaattorit 25 V 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Jännite – nimellinen
25 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kapasitanssi
0.5 pF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Toleranssi
±0,05pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)