04023J0R2PBSTR
DigiKeyn tuotenumero
478-4392-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-4392-1-ND - Cut Tape (CT)
478-4392-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04023J0R2PBSTR
Kuvaus
CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.2 pF Ohutkalvokondensaattorit 25 V 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
04023J0R2PBSTR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite – nimellinen
25 V
Valmistaja
KYOCERA AVX
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
RF, Korkea Q, Matala häviö
Kapasitanssi
0.2 pF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Toleranssi
±0,02pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)