02013J1R2ABSTR
DigiKeyn tuotenumero
478-4371-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-4371-1-ND - Cut Tape (CT)
478-4371-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
02013J1R2ABSTR
Kuvaus
CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.2 pF Ohutkalvokondensaattorit 25 V 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
02013J1R2ABSTR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite – nimellinen
25 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
RF, Korkea Q, Matala häviö
Kapasitanssi
1.2 pF
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,013" lev. (0,60mm x 0,33mm)
Toleranssi
±0,05pF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,011" (0,28mm)