02013J1R2ABSTR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 02013J1R2ABSTR |
Kuvaus | CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0201 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.2 pF Ohutkalvokondensaattorit 25 V 0201 (0603 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 02013J1R2ABSTR -mallit |
Kategoria | Jännite – nimellinen 25 V |
Valmistaja KYOCERA AVX | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Sarja | Pakkaus / kotelo 0201 (0603 metrinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Ominaisuudet RF, Korkea Q, Matala häviö |
Kapasitanssi 1.2 pF | Koko/mitat 0,024" pit. x 0,013" lev. (0,60mm x 0,33mm) |
Toleranssi ±0,05pF | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,011" (0,28mm) |