STX-3500-4NTR
DigiKeyn tuotenumero
2092-STX-3500-4NTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2092-STX-3500-4NCT-ND - Cut Tape (CT)
2092-STX-3500-4NDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STX-3500-4NTR
Kuvaus
CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinjakki Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STX-3500-4NTR -mallit
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Valm.
Terminointi
Juotostina
Sarja
Suojakuori
Suojaamaton
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Liittimen tyyppi
Puhelinjakki
Jännite – nimellinen
16VDC
Sukupuoli
Naaras
Virtaluokitus (ampeeria)
300 mA
Signaalilinjat
Stereo (3 johdinta, TRS)
Kontaktin materiaali - pinnoite
Hopea
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Rungon väri
Musta
Todellinen halkaisija
0,142" (3,60mm)