K88X-AD-15S-BR
DigiKeyn tuotenumero
2092-K88X-AD-15S-BR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K88X-AD-15S-BR
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
K88X-AD-15S-BR -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Liittimen malli
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Jänniteluokitus
30V
Napojen lukumäärä
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
2
Releen koskettimet
Stanssattu
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C