K66X-E15S-N
DigiKeyn tuotenumero
2092-K66X-E15S-N-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K66X-E15S-N
Kuvaus
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub, Korkea tiheys Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
K66X-E15S-N -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
1,5A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,350" (8,89mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
29VAC
Rivien lukumäärä
3
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
1 (DE, E) korkea tiheys
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 75°C