RN73R1JTTD1402D50 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KOA Speer Electronics, Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
14 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
RN73R1JTTD1402D50
DigiKeyn tuotenumero
2019-RN73R1JTTD1402D50TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2019-RN73R1JTTD1402D50CT-ND - Cut Tape (CT)
2019-RN73R1JTTD1402D50DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN73R1JTTD1402D50
Kuvaus
RES 14K OHM 0.5% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN73R1JTTD1402D50 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)